KAYIT İŞLEMLERİ


2021 - 2022 KAYIT ÜCRETLERİ

OKUL ÖNCESİ
Erken Kayıt Dönemi Eğitim - Yemek - Beslenme
İndirimli Fiyat (%)
EYLÜL
2021
15.500

İLKOKUL
Erken Kayıt Dönemi Eğitim - Yemek - Kahvaltı - İkindi Beslenmesi Toplam Fiyat
Eğitim Yemek - Beslenme
EYLÜL
2021

20.700 ₺ 4.500 ₺ 25.200 ₺

ORTAOKUL
Erken Kayıt Dönemi Eğitim - Yemek Toplam Fiyat
Eğitim Yemek
EYLÜL
2021
21.840 ₺ 4.000 ₺ 25.840 ₺

* Peşin ödemelerde yukarıdaki indirimli fiyatlar üzerinden ekstra %8 indirim uygulanmaktadır.
* Kardeş indirimi %5 şeklinde uygulanır.


Kariyerim Koleji ücretlerine Akademik Eğitim, Enstrüman Eğitimi, Merkezi Sınava Hazırlık Çalışmaları, Destek Dersleri, Cumartesi Kursları, Etütler ve KDV dahildir.

Kayıt tarihinden 2022 Mayıs ayına kadar taksitlendirme yapılabilmektedir. Okul Öncesi taksitli ücreti 9 ay üzerinden tahsil edilmektedir.

Okulumuzun kayıt işlemleri mevcut öğrencilerimizin bir sonraki yıl için kayıt yenilemeleri ve okulumuza ilk kez gelen öğrencilerin kayıt işlemleri olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır.


Mevcut Öğrencilerimiz

Mevcut öğrencilerimiz için okul türü değişmediği sürece bir üst sınıf için kayıtlarını yenilerken öğrenim ücreti olarak bir önceki yıl ödedikleri toplam ücrete yaklaşık olarak yıllık enflasyon farkı ilave edilir. Bu işlem 1.sınıftan 4.sınıfa ve 5.sınıftan 8.sınıfa kadar bu şekilde sürdürülür.

Böylece velilerimizin her yıl ücretin ne kadar artacağı yolunda bir endişesi kalmaz. Ancak eski ücrete enflasyon farkı ilavesiyle yapılan kayıt yenilemelerde son kayıt tarihinden sonraki statü okula ilk kez kayıt yaptıracak öğrencilerle aynı kabul edilir.

Bu uygulamanın temel gerekçesi kontenjanlarımızın sınırlı olması ve kayıtlarımızın erken bitmesidir.


Yeni Kayıtlar

Yeni kayıtlar okulumuzun yeni eğitim öğretim yılına ilişkin ücret ilanıyla başlar ve  kontenjanlar dolana kadar devam eder. Kayıt ücretleri Şubat ayında erken kayıt avantajlarıyla başlarken Eylüle kadar her ay ücretlere belirli oranda artış yapılır.

Bu uygulamanın temel gerekçesi erken kayıt olan velilerin ödemeye erken başlamaları ve okulumuza ilk kez gelen öğrencilerle mevcut öğrencilerimizin arasındaki muhtemel başarı farklarının giderilmesine yönelik olarak yapılan akademik destek kurslarının erken planlanmasının teşvik edilmesidir.

Özel Kariyerim Koleji
Okul Öncesi - İlkokul - Ortaokul
Keçiören