2013

2013 SBS GURUR TABLOMUZ

MURAT ERGİN Gazi Anadolu Lisesi
ORHAN ŞAMİL GÜRHAN Özel Çağlayan Fen Lisesi (Tam Burslu)
UMUT BATUHAN TOSUN Dr.Binnaz Ege-Dr.Rıdvan Ege Anadolu Lisesi
FATMA ZEHRA ALAT Betül Can Anadolu Lisesi (Milli Piyango AL)
ALPEREN AYGÜN Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi
ESRANUR  GÜZEL Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi
BÜLGAN ÇELEBİ Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi
MUHAMMET SAİD POLAT Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi
SELEN YÜKSEK Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi
MUSTAFA EREN EĞRİ Aydınlıkevler Anadolu Lisesi
MURATCAN ADIGÜZEL Kalaba Anadolu Lisesi
KUTAY MEMİŞ Özel Çağrı Fen Lisesi (%50 Burslu)
OĞUZ KAĞAN  ERDOĞAN Ankara Anadolu Lisesi
YİĞİT TOPÇU Musa Erdem Anadolu Lisesi
ZEYNEP SABAN Alparslan Anadolu Lisesi
ALPEREN YILMAZ Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi
MUHAMMET EMİN ULUSOY Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi
YASEMİN ŞAHİN Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi
SERENNUR DEMİR Sabahattin Zaim Anadolu Öğretmen Lisesi
METİN ÇAKIR Sabahattin Zaim Anadolu Öğretmen Lisesi
HASAN OĞULCAN  KİLİT Sabahattin Zaim Anadolu Öğretmen Lisesi
TUĞBA CEYHAN Sabahattin Zaim Anadolu Öğretmen Lisesi
FUNDA AKER Esenler Anadolu Lisesi
ABDULLAH KAPLAN Ayrancı Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi
SEZER ÖZYILDIRIM Öğretmen Necla Kızılbağ Anadolu Lisesi
MERVE SENA İMAL Şanlıurfa Sosyal Bilimler Lisesi
SAFA KAYA Kalaba Lisesi
AYŞE CANSEL DURAK Kalaba Lisesi
ESMEHAN GÖKSU SAPMAZ Genç Osman Anadolu Lisesi
ABDÜLKADİR AKAYDIN Tuzluçayır Anadolu Lisesi
YUNUS EMRE ALTIN Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi
MEHMET ENES GÖKÇEN Mimar Sinan TEML İnşaat Teknolojisi
ESMA PERİHAN ÖNCÜ Nefise Andiçen ASML Acil Sağlık Hizmetleri
FURKAN KICIRLI Keçiören TEML Biyomedikal Cihaz Teknolojileri
İREM AKYOL Kalaba KTML Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
BEYZANUR CEBE Esertepe Kız TML Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
BİLGE ÖNCÜ Hatice Hikmet Oğultürk Kız TML Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
MEHMET UTKU ÖZET Ayvalı Anadolu İmam Hatip Lisesi
KAAN AYTEKİN Mimar Sinan TEML Tesisat Teknoloji ve İklimlendirme

Okulumuzdan 2013 SBS’ye 41 öğrenci katılmıştır.