KAYIT İŞLEMLERİ


2017 - 2018 KAYIT ÜCRETLERİ

OKUL ÖNCESİ
  Eğitim - Yemek - Beslenme
Taksitli
Yıllık Ücret 10500 ₺

 İLKOKUL
  Eğitim Yemek - Beslenme Taksitli Toplam
Taksitli
Yıllık Ücret
13000 ₺
2500 ₺ 15500 ₺

ORTAOKUL
  Eğitim Yemek Taksitli Toplam
Taksitli
Yıllık Ücret
14000 ₺
2250 ₺ 16250 ₺

**Listedeki ücretlere velilerimizin erken kayıt avantajından faydalanmaları ve ödeme şekillerine göre indirimler uygulanmaktadır.

Kariyerim Koleji ücretlerine Akademik Eğitim, Enstrüman Eğitimi, TEOG Sınavına Hazırlık Çalışmaları, Destek Dersleri, Cumartesi Kursları, Etütler ve KDV dahildir.

Kayıt tarihinden 2018 Mayıs ayına kadar taksitlendirme yapılabilmektedir. Okul Öncesi taksitli ücreti 9 ay üzerinden tahsil edilmektedir.

Okulumuzun kayıt işlemleri mevcut öğrencilerimizin bir sonraki yıl için kayıt yenilemeleri ve okulumuza ilk kez gelen öğrencilerin kayıt işlemleri olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır.


Mevcut Öğrencilerimiz

Mevcut öğrencilerimiz için okul türü değişmediği sürece bir üst sınıf için kayıtlarını yenilerlerken öğrenim ücreti olarak bir önceki yıl ödedikleri toplam ücrete yaklaşık olarak yıllık enflasyon farkı ilave edilir. Bu işlem 1.sınıftan 4.sınıfa ve 5.sınıftan 8.sınıfa kadar bu şekilde sürdürülür.

Böylece velilerimizin her yıl ücretin ne kadar artacağı yolunda bir endişesi kalmaz. Ancak eski ücrete enflasyon farkı ilavesiyle yapılan kayıt yenilemelerde son kayıt tarihinden sonraki statü okula ilk kez kayıt yaptıracak öğrencilerle aynı kabul edilir.

Bu uygulamanın temel gerekçesi kontenjanlarımızın sınırlı olması ve kayıtlarımızın erken bitmesidir.


Yeni Kayıtlar

Yeni kayıtlar okulumuzun yeni eğitim öğretim yılına ilişkin ücret ilanıyla başlar ve  kontenjanlar dolana kadar devam eder. Kayıt ücretleri Şubat ayında erken kayıt avantajlarıyla başlarken Eylüle kadar her ay ücretlere belirli oranda artış yapılır.

Bu uygulamanın temel gerekçesi erken kayıt olan velilerin ödemeye erken başlamaları ve okulumuza ilk kez gelen öğrencilerle mevcut öğrencilerimizin arasındaki muhtemel başarı farklarının giderilmesine yönelik olarak yapılan akademik destek kurslarının erken planlanmasının teşvik edilmesidir.

Özel Kariyerim Koleji
Okul Öncesi - İlkokul - Ortaokul
Keçiören