HAKKIMIZDA

2007 yılında kurulan Kariyerim Koleji anasınıfı (4-5 yaş), ilkokul ve ortaokul eğitimi vermektedir. 20 yıllık eğitimcilik geçmişine  sahip kurucu ekibimiz Ankara’nın çeşitli semtlerinde dershane şubeleri ve okul öncesi eğitim kurumlarıyla hizmetini sürdürmüş olup çağımızın ve ülkemizin eğitim sistemlerinde meydana gelen değişimlere kendini uyarlayarak   "tek çatı altında öğrencilerin tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılamak" amacıyla dershane sektöründen çekilerek Keçiören bölgesinde özel okul işletmeye karar vermiştir.

Kurulduğu 2007 - 2008 eğitim öğretim yılından itibaren bu amacını gerçekleştirmeyi sürdüren okulumuz merkezi sınavlarda elde ettiği Türkiye ve Ankara dereceleriyle velilerimizin ve tüm eğitim camiasının dikkatini çekmeyi başarmıştır. 

Okulumuz hafta içi  08.20 - 16.40 saatleri arasında tam gün eğitim vermesi, merkezi sınavlara hazırlık sürecini okulun  temel akademik görevleri arasında görmesi, sanat ve estetik eğitimini fen ve matematik dersleri kadar değerli bulması ve her öğrenciye müzik dersleri kapsamında zorunlu enstrüman eğitimi vermesiyle velilerin ve öğrencilerin, hafta içi ya da hafta sonlarında dershane, etüt merkezi, sanat merkezi vb. türde kurslara taşınmaktan kurtararak bu zaman dilimlerinin aileleri ve arkadaşlarıyla geçirmesi gerektiğini savunmaktadır. 

Orta gelir gurubundaki vatandaşlarımızın da özel okul hizmetlerinden yararlanabileceğini ispatlamak isteyen ekonomik  ücret politikasıyla okulumuz, özel okul sektöründe başlayan yeni bir dönemin önderlerinden olduğunu düşünmektedir.